| Nuzicnume a întrebat:

Știe cineva o crema sau un unguent bun care vindeca rănile și nu lasă cicatrice? Sau pentru cicatricile mari(15cm) cum pot fi eliminate, încât să rămână pe cât posibil mai estetic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Mergi la spitalul de copii de la victoriei din bucuresri si milogestete de ei sa iti dea reteta. Se fabrica in farmacie special pentru tine 2 creme si in 6 luni nu se mai cunoaste

| cristimihailov a răspuns:

Pe cat posibil (daca cicatricea emnh e pe fata), ai putea sa te gandesti la un tatuaj interesant care sa o ascunda?

| WhiteLife a răspuns:

Intreaba la o farmacie apropiata, iti arata ce variante au si care sunt preturile.

| VladAntonio a răspuns:

Ce anume ai făcut? De la ce provine rana? In ce loc este situată?

| TanyaTania334 a răspuns:

Cicatridin! e super super bun si recomand din inima!