| Idriceanu_Robert_1980 a întrebat:

Scuzati categoria tot vad trecand lilieci prin fata geamului stau la bloc la ultimul etaj si este foarte aproape de calea ferata, se intampla ceva pot intra in dormitor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Nu.ei sunt orbi.se orienteaza dupa undele sonore pe care le trimite, acestea se lovesc de obstacol, si se intorc la el.de aceea zboara cam aiurea.prind insecte.ei simt ca este perete, si nu intra pe geam.