| Purgatoriu a întrebat:

Scuze de categorie dar nu aveam chef sa caut una potrivita:d
Care este cea mai scarboasa chestie prosibila?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| xXkenzorXx a răspuns:

Pai viermii!
Eu nu ii suport!

| BlueStar12 a răspuns:

Un om intors pe dos ar fi foarte scarbos

| TheYoyogabi a răspuns:

Cred ca pentru mine cea mai scarboasa chestie ar fi sa mananc viermi cam de 5 cm+ big grin.