| IlincaD a întrebat:

Se intampla ceva rau cu corpul tau daca te forţezi sa lesini?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DmnProfesoara a răspuns:

Daca TU te fortezi sa lesini, asta ar insemna sa te ti de nas, sa nu mai ai oxigen...ma rog diferite metode, care da, ti-ar afecta foarte urat corpul.Adica,s-ar putea ca sa ti se opreasca(din cauza lipsei de oxigen) hernie etc.

Nu incerca, asta!happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la ce sa te fortezi sa lesini? Este evident ca se intampla...