| anonim_4396 a întrebat:

Se poate combina soia cu oua? Ms!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Desigur ca se poate combina! Poti cauta retete cu aceste doua ingrediente.Soia poate fi combinat cu foarte multe produse inclusiv cu ouale. Poti combina soia cu produsele tale preferate.Meriti"a doua sansa"

1 răspuns:
| GalwayGirl a răspuns:

De combiinat, se poate combina soia cu oua, dar depinde daca iti va placea gustul rezultat. rolling on the floor))

Nu cred ca ai incadrat intrebarea la categoria potrivita!