| jon22 a întrebat:

Se poate face apendicita din samburi de la struguri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Angelique a răspuns:

Da e adevarat.mai ales de la semminte pentru ca nu se digera bine. daca se inflameaza apendicele incepe sa te doara rau in zona din partea dreapata si in jurul buricului, ai dureri de cap sh o stare proasta. trebuie sa te duci neaparat la doctor in caz de simptomele astea.Succes! Fundabatting eyelashes?

1 răspuns:
| Rozette a răspuns:

Da, deoarece nu se diger. Daca ai dureri si durere de cap, iti sugerez sa contactezi un doctor!