| adriiiian a întrebat:

Se poate folosi pasta de dinti pentru zabaluta din coltul gurii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Da, ajuta sa se usuce si sa se vindece mai repede.

| ruPfashu a răspuns:

Si poti sa te mai si speli...

| Ralluuuuu a răspuns:

Daa
Sau poti folosi Acciclovil

| adriiiian explică:

Stai linistit ca ma spal, am baut la fotbal apa dupa cineva si mi s-a facut sila si cred ca de aia mi-a iesit

| adriiiian explică:

Stai linistit ca ma spal dar am baut la fotbal apa dupa cineva si nu mi-a placut si cred ca de aia a iesit.

| adriiiian explică:

Multumesc de ajutor sper sa treaca ca o am deja de 2 saptamani...