| Amg33 a întrebat:

Se poate întâmpla ceva daca te-ai înțepat cu un ac? Acesta era steril.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Daca era steril nu se intampla nimic din punct de vedere al contactarii vreunei boli daca la asta te referi

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Nașpa.
Faci buba.

| Frank51 a răspuns:

Se poate întâmpla să te doară

| Lukasssz a răspuns:

Nu

| AndreySebY123 a răspuns:

Dacă era steril si nu te ai înțepat in vena si este doar o intepatura mica totul este ok!