| Bogdan2u292 a întrebat:

Se poate rezolva am cam 3 carii la dintii din fata is mari daca ma duc la dentist ce poate sa imi faca

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Navem de unde sti si cred ca nici un medic dentar nu ti-ar putea spune exact fara sa te vada, asa ca du-te repede la un medic dentist si vei afla precis daca poate rezolva cariile ori trebuie inlocuiti dintii cu implanturi.

| MelissaAdela a răspuns:

Iti poate curata cariile iar dupa sa-ti puna plomba

| andrei21 a răspuns:

Ii bine daca meri la dentist dupa parerea mea si eu m-am dus cam tarziu si trebuia sa imi puna dinti noidaca meri din timp de poate ajuta foarte mult