| anonim_4396 a întrebat:

Se poate sa mergi la analize pentru preschimbare permis auto, sa ai tensiune prea mare si sa te cheme peste ceva timp inapoi? Daca da, peste cat timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Aceste intrebări sa i le pui medicului, el stie.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Depinde cât de mare o ai în acel moment. Dacă o ai prea mare, o să îți recomande să te tratezi. După ce te tratezi, și revine la normal, o să poți merge acolo, dar nu o să îți dea pentru asta un termen, cel ce îți ia tensiunea acolo.