| silver19 a întrebat:

Se poate vedea in analizele de sange daca ai reumatism fara sa fi facut si Aslo? care stiti! mersi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| bobby_7474 a răspuns:

Da se poate ca sa se faca in singe complet testul pentru reumatism, nu este nevoie de ASLO, pentru ca ASLO nu reprezinta reumatism este analiza care-ti indica ca ai o bacterie si o infectie care netratata si ASLO ridicat poate sa duca la reumatism

| wondergirl_8179 a răspuns:

Eu stiu ca trebuie sa faci si aslo!