| minotaur170 a întrebat:

Se pot face injectii in loc sa ii bag copilului meu de 7ani supozitoare cu glicerina? Daca da cum se numesc acele injectii? Unde se fac? In fund?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Doar nu ti-a trecut prin minte sa faci tu injectii unui copil, nu stiu ce are copilul tau dar daca te-ai gandit sa faci pe asistenta mai bine renunta rapid

| frostxtq a răspuns:

Daca nu sunteti asistent/a sau medic, atunci nu e recomandat sa va jucati cu viata copilului dvs. in halul asta.
Ce va costa sa mergeti la urgente? E gratuit. In loc sa stai pe TPU mai bine ati merge degraba la spital pana ii mai este bine copilului.

| minotaur170 explică:

Normal ca la spital doar nu o sa i le fac eu ca nu sunt nebun