| delicioasatha a întrebat:

Se transmite boala de polipi? fundita"*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu se transmite! Polipii sunt niste bucatele de carne care cresc in nari si obtureaza respiratia pe nas! Nu sunt contagiosi!

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu se transmite.

| baru a răspuns:

Salut. Nu. Nu se transmite. Pa

| Contrast a răspuns:

Genetic se poate, contagios nu.

| florin1979 a răspuns:

Nuuuuuu.niciodata!

| Anileda a răspuns:

Nu , nu are cum.

| girllll a răspuns:

Nu, nu se transmite:d si nu e o boalawinkinge de fapt o mica apectiune a nasului, o inflamare a unor glande ale nasului, care probabil are neboie de operatie; d nicigand sa se transmita

| ZxPoox a răspuns:

Nu

funtita?

| adyady54 a răspuns:

Buna! Nu! Pa!