| anonim_4396 a întrebat:

Simptomele sarcinii dupa 1 luna

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
auran
| auran a răspuns:

Depinde de organism de sarcina, eu de exemplu la prima aveam greturi si nu puteam manca mai nimic si am mai stat la pat si 5 luni la cea de-a doua sarcina am mancat aproape de toate, nu am mai avut greturi si al mers pe picioarele mele pana in ziua cand am nascut.
Sarcina usoara

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Balonari, eventual ceva greturi dimineata si somnolenta.

| nicky a răspuns:

Depinde sunt persoane care in afara de cresterea poftei de mancare si foarte putin greturi nu au alte simptome. La alte persoane le este rau, vomita, au pofte, au arsuri, nu suporta mirosul de mancare, etc. Vei vedea.

| borsec a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana, ai greturi, nu mai suporti anumite mancaruri, mirosuri, fumul de tigara, ai ameteli, depinde poti sa nici nu ai niciunul, poti sa ai doar unul din simtome.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te simti obosita, te mananca sfarcurile, greturi matinale, te doare pieptul...