| LoneGunman a întrebat:

Simt furnicaturi, intepaturi in mai mai multe zone EX: spate, piept, frunte, cand intru intr-un spatiu public sau magazin.
Aceste simptome nu apar tot timpul numa cateodata, si se intampla in localuri unde umblu rar, sau prima data
Ce fel de afectiune este asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Swoleen a răspuns:

Fobie socială sau atacuri de panică așa pateam si eu acum ceva timp...