| DemonWolf a întrebat:

Somnul ajuta in cresterea in inaltime? Chiar si in perioada adolescentei ma rog pe la 14 15 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| adina20042007 a răspuns:

Da somnul ajuta foarte mult pentru crestere pana la varsta de 18 ani

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Somnul face parte din asta, e suficient 8 ore pe zi sa dormi, daca dormi mai mult nu patesti nimic si expertii spun ca nu e bine sa dormi mai mult de 8 ore si mai putin de 6 ore pe zi.