| MindBlowing a întrebat:

Sperma contine vitamina B12? thinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| stf a răspuns:

Fiecare cantitate de sperma ejaculata (intre 300 si 500 de milioane de spermatozoizi) contine 5-7 calorii, fructoza, apa, vitamina C, acid citric, enzime, proteine si zinc. O adevarata resursa de vitamine. Consistenta ei se poate asemana cu un ou crud. funda?big grin

1 răspuns:
| AnloenX a răspuns:

Nu stiu dar de ce intrebi vrei sa incerci? O sa faci bube am vazut la unele fete prin bordele... Iti spun ca a fost scarbos