| Anonimanonimy00 a întrebat:

Spirulina ajuta la Cresterea in inaltime?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Nu prea, am luat și eu când eram mic spirulină pentru că eram mic de înălțime, dar nu este buna. Îți recomand arginina și gaba.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Spirulina intareste sistemul imunitar si nu ajuta la creste inaltimii.
Inaltimea este mostenita genetic de la parinti tai, fiind influentata de horonii tai.