| Dragan_Teo_1994 a întrebat:

Spuneți-mi si mie niste parfumuri bărbătești bune (nu contează prețul ci calitatea) si de unde pot sa le cumpar (online sau din magazin). Mulțumesc. DAU FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| iselin2015 a răspuns:

Buna Dragan_Teo_1994,

parfumuri reusite sunt multe, problema este ca gusturile sunt diferite si trebuie sa testezi pe piele inainte sa cumperi un parfum.

Ce iti pot spune eu ca parfumurile sunt impartite in 4 grupe si apoi in 14 familii olfactive si pentru a-ti simplifica treaba iti mai zic ca cele mai multe si cele mai reusite parfumuri barbatesti se gasesc in categoriile Woods, Oriental, Woody Oriental, Aromatic, Citrus si Dry Woods.

In linkurile de mai jos gasesti gasesti cele mai bune si reusite parfumuri pentru barbati, parfumuri din categoriile de mai sus si nu numai plus informatii utile.

http://blog.iselin.ro/informatii-utile/78-parfumul-pentru-el.html
http://www.iselin.ro/Roata-Aromelor_12
http://blog.iselin.ro/informatii-utile/31-cum-ne-alegem-parfumul.html

Sper sa te ajute si nu uita sa testezi pe piele!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KraddyQ a răspuns:

Qmen eu pe asta il folosesc de 2 ani