| anonim_4396 a întrebat:

Unde as putea sa mă duc sa-mi cumpar parfumuri bune originale (ce magazin) si cam cat ar costa

4 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Daca vrei parfumuri originale cumpara de pe net mai mult cele din magazin sunt apa de colonie.

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Du-te la Mall si cumpara de la magazinul de ingrijire si make-up numit Sephora.
Produsele sunt originale, iar aroma, sa zic asa, se mentine pentru o perioada de timp indelungata. happy
Sau poti cumpara de pe internet, sunt foarte multe site-uri sigure si cu preturi acceptabile. happy

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

In mall-uri standurile alea speciale costa in jur de 50 - 100 lei

| Sanducaale a răspuns:

Poi..ai putea sa te uiti pe internet, si acolo ar trebui sa-ti afiseze si pretul. Sper ca te-am putut ajuta! happy