| imyourdestiny2 a întrebat:

Spuneti-mi cateva trucuri de slabit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Nu mai mananci dupa ora 18:00, 3 mese/zi, nu mananci sa te saturi, bea 2 l de apa/zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa alergi. dimineata ori seara cum vrei. nu sa cumperi pastile si tot feluri de cacaturi.

| razvanx3 a răspuns:

Nu manca dupa ora 6 seara, sa nu manaci pe saturate sa mergi la sala