| imyourdestiny2 a întrebat:

Spuneti-mi cateva trucuri DE SLABIT.mersi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Fara paine, mec, kfc, pizza, forneti
mult jogging

| alexgogo a răspuns:

Un truc bun este acela sa nu mai mananci carnati cu inghetata la 10 seara!

| weeds a răspuns:

Pai arati atat de bine, aproape ca mine. De ce sa mai slabesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu manca grasimi
mananca multe legume, fructe
pe zi doar 100 grame de paine sau deloc
fa muuulta micare
mananca gratar fara pielita (ingrasa foarte tare)
incearca sa eviti mancatul dp ora 6
si daca mananki la 8 sa zice-mi sa nu te culci pana la ora 12
ca sa poti sta 4 ore si in timpul asta daca nai mancat mult poti sa faci cateva abdomene nu ff multe incepe in prima zi cu 20 apoi o saptamana fa 20 apoi 30 o saptamana fa numai 30 si tot asa si daca chiar vrei sa ti strikt de asta... Stomacuu tau daca esti mai plinutsza blushing e obisnuit mereu sa preseze mancare mancata si ca sa nu mai ai starea aia de [imi e foame] bea un pahar de apa si totusi tine tu astea dar dupa mine spune-i mamei tale sa te duca la un nutritionist pentru ca si eu am 14 ani si 13 ani avea 60-61 de kg si nu ma suportam nici sa ma privesc in oglinda si am hotarat sa nu mai mananc nimic si nu a fost bine absolut deloc... si totusi ma pot numi un copil norocos ca la 14 ani am ajung la 51 de kg cu inaltimea 1. 68 dar tu sa nu faci prostia asta ai grija de tinewinking si de sanatatea ta in primul rand big hug te pup :* daca ai nevoie de ajutor si`n alte chestii ia id`ul meu cerul_tau. tavanul_meu sau stop_bunny. evil love struck mama este phisolog si te pot ajuta ca mai multe sfaturi din ce am invatat de la ea bine`inteles >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe acest truck il stiu de la diruginta mea si sper sa te ajute bea o cana de bors dupa fiecare masa dar ai grija ca borsul sa fie facut in casa nu de cumparat si crede-ma chiar merge ca diriga mea e slaba
rau

| mario a răspuns:

Pastile de slabit

| blabal a răspuns:

Nu exista trucuri! Cea mai importanta e alimentatia si miscarea/sport! Depinde cat vrei sa slabesti si in cat timp e simplu! bafta

| bebitssa a răspuns:

Nu mananci dupa ora 7, iar daca nu te poti abtine dupa ora 8 (mai ales dulciuri).
Daca totusi e tarziu 10/11/12/1. noaptea si iti e foame bea apa, intr-un fel iti trece foamea.
Dimineata fa si tu niste exercitii fizice : http://www.youtube.com/watch?v=Pdemjz2wZ5I, http://www.youtube.com/watch?v=Ywsiz1aY9_4 :D.
Si mai usor cu painea!;)

SUCCES!

| Doreishen a răspuns:

Multa multa apa fara dulciuri paine si grasimi si ceva miscare. Eu asa fac