| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie e adevarata dieta ceia cu hrisca, ca slabesti 10kg in 2sapt.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Greu de crezut ca ar avea efect

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai idee ce inseamna pentru corpul tau sa slabesti 10 kg in saptamani?

si poti sa crezi ca e posibil fara sa faci sport si sa mananci doar grau sa slabesti?

toti vreti sa slabiti, dar unu nu misca un deget, sa faca miscare, sport. daca s ar putea sa slabesti in fata TV ar fi perfect nu?

| Cosmin86 a răspuns:

Trebuie sa fii redus mintal sa vrei sa slabesti 10 kg in 2 saptamani si sa ai piele care atarna.

Si ce-o sa se intample dupa alea 2 saptamani cand se termina dieta? O sa te ingrasi la loc, ca dupa orice dieta handicapata.

| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, sigur că nu are nici un efect, dacă suntem aşa naivi mereu nu prea rezolvăm nimic, slăbirea se fac prin alte mijloace nu prin "hrisca".
O seară frumoasă!

| BeCaUsEiLoVeYoU a răspuns:

Nu este adevarat!