| vesar a întrebat:

Spuneti-mi si mie un ulei bun pentru masaj?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De bebelushi :X

3 răspunsuri:
| ChuckybooM a răspuns:

Masaj erotic?

| daniela_9487 a răspuns:

Ulei de masline :
Acesta este un ulei foarte hranitor pentru piele. Cu toate acestea, el are o densitate destul de groasa si poate fi lipicios la utilizare. Avand in vedere ca nu este susceptibil sa cauzeze vreo reactie alergica este, de asemenea, bun si pentru copii (chiar si nou-nascuti). Si, desigur, are avantajul de a fi unul dintre cele mai ieftine uleiuri de masaj. Poti sa-l folosesti chiar pe cel pe care-l ai in dulapul din bucatarie!
kisskissbig hug