| anonim_4396 a întrebat:

ce as putea folosi ca sa fac masaj cuiva daca nu am ulei din acela special pentru masaj?

Răspuns Câştigător
| Stefan_Bagdan_1985 a răspuns:

Buna! La fel de bine poti folosi ulei de masline,sau un ulei de floare-soarelui mai de calitate,ori daca nu o crema sau o alifie pentru hidratarea pielii, dar sa fie mai subtire, mai lichida asa, lapte de corp din ala, si asa impusti 2 iepuri dintr-o lovitura, si anume faci si masaj, dar si ajuti pielea celui masat sa fie mai catifelata, si e ok si pentru mainile tale! Eu nu am cumparat nici o data ulei din acela special pentru masaj, dar folosesc pentru sotia mea si ea pentru mine crema sau ulei de masline! Bafta si sanatate!

6 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

O crema, un unguent, ce ai la indemana ca sa alunece mainile pe piele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Noi folosim uleiul de corp pentru bebelusi.Ieftin si. excitant.winking

| SLS a răspuns:

Un ulei obisnuit nu e capat de tara, il recomand pe cel de floarea-soarelui.

| Black_Ics_1995 a răspuns:

Durexul are pe piata un ulei-lubrifiant, ceva gen 2in1 sau daca nu, poti folosii o crema de corp, de preferat ceva care nu lasa urme si care nu intra atat de repede in piele

| Yqnwtz a răspuns:

Crema

| lusiiana a răspuns:

Crema ar fi excelenta. Te duci la farmacie si ceri o crema de relaxare sau de care vrei tu! Te rog, Fundita.