| girlemita243 a întrebat:

Sstie cineva un medicament sau hrana pentru caini care musca? dau FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Otrava, se vinde in mag veterinare

| Irina1705 a răspuns:

Otrava, se vinde in mag veterinare

| Mia a răspuns:

Exista mancare speciala pentru cainii care musca?! Whatever...

| animaland a răspuns:

Incearca hrana premium de la EQUILIBRIO - http://www.animaland.ro

| razvanbosdebos a răspuns:

Antigel de la masini
pui antigel pe mancare la câini si dupa aia nu mai musca cainele