| anonim_4396 a întrebat:

Stateam intins si am cascat foarte tare si am simtit ceva la gat si m-a luat o durere foarte mare in gat langa omulet mai in dreapta cand inghit si cand stau. E grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu! Ti-ai rasucit un muschi. Poate fi si o lipsa de magneziu! Nu ai cumva si carcei? Doar niste analize pot determina asta.

| DonMoldo a răspuns:

Asta e deja spam

| CLaludiu1234 a răspuns:

Daca nu te mai doare și acum în gat, nu e nimic grav probabil ai sucit cumva gatul strâmb

| iubescghindele123 a răspuns:

S-ar putea sa-ti fi inghitit omusorul! Daca da, este o sansa FOARTE mare sa ai complicatii grave in viitor, stiind ca ai facut aceasta postare acum 8 ore, nu mai ai ce sa faci decat sa astepti ca natura sa-si ia cursul natural. Complicatiile pot fi: laringita acuta, micsorarea penisului si a testiculelor, marirea sfarcurilor, sensitibilitatea prostatei si caderea dintiilor. Dumnezeu cu mila?