| SkiziiBu a întrebat:

Stie cineva cum se ia Himalaya Septilin tablete? Se sug sau se inghit cu apa? Am nevoie urgent!

Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Bogdanys a răspuns:

Se inchit cu apa sau ceai.

| ursnadrei a răspuns:

Daca vrei sa isi faca efectul repede bagale pe fund
serios nu glumesc normal ele se sug