| Purpuriu a întrebat:

Stie cineva cum se poate ajunge de la Spitalul ORL Panduri la Spitalul Fundeni, mai exact cu ce anume, adica troleu, metrou, tramvai. Raspuns urgent, va rof frumos!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este destul de complicat. Cea mai rapida varianta este cu 385 pana la Izvor, de acolo pe jos 200 de metri pana la Paiat Kogalniceanu si de acolo cu 66 pana la capat (Spitalul Fundeni)

2 răspunsuri:
| Anna333 a răspuns:

Sau cu 253 de la titan. mai simplu

| Purpuriu explică:

Cum se ajunge de la podul eroilor la spital fundeni si cam in cat timp?