| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor. Cum ajung de la Spitalul THEODOR BURGHELE (fost spital Panduri) la instititul Oncologic. Cea mai simpla si eficienta ruta de RATB (autobuz/tramvai/trolebuz). Presupun ca institutul Oncologic este situat langa Fundeni? Sunt confuz si imi trebuie detalii, pentru a ii explica unei persoane ce vine in oras. Si daca eu nu ma lamuresc, persoana in cauza, ce trebuie sa ajunga la spital, se poate pierde prin minunata capitala. Mersi anticipat!

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In orice caz, daca tastezi pe Google RATB harta trasee, gasesti, in principiu, tot ce-ti trebuie.