| KAMY_7011 a întrebat:

Stie cineva daca este posibil sa iti pui mana in ghips fara a o avea rupta, adica un ghips fals banuiesc pe cineva ca n-ar avea mana rupta de fapt. Daca da cum de a reusit sa isi puna ghipsul fara a avea mana rupta.
As dori sa stiu acest lucru mi-ar fi foarte folositor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| micutadhampir a răspuns:

Da, te duci la doctor, ii bagi niste ron in buzunar si iti pune ghips. Traim in Romania, ce naibii.

1 răspuns:
| Brunetica a răspuns:

Buna! Pai simplu a mers la spital si a platit pentru ghips e simplu cu banii se face orice!