| Tania_Todea_1997 a întrebat:

Neata am mana in ghips de 3 zile si mi se misca ghipsul imi e larg ca pot sa-mi pun o masinuta inauntru si mi se umfla mana mai rau ca inainte sa mi-l puna. plizz ajutati-ma happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| redhead13 a răspuns:

Mergi din nou la medic. Ca n-o sa-si faca ghipsul treaba stand atat de larg si o sa te trezesti cu nu stiu ce problema...

4 răspunsuri:
| petre059 a răspuns:

Fuga la doctor, se misca gipsul ca atunci cand a fost imobilizata era mana umflata.nu mai face efort cu ea.

| Tania_Todea_1997 explică:

Da da mersi de raspunsuri da am vb cu parintii acuma de dimineata si ma duc la urgente mersi mult. am uitat sa mentionez ceva eu am probleme la incheietura si acolo e cel mai larg mersi mult de tot :*

| Marlushka a răspuns:

Du-te la doctor! Mai degraba la acelasi.

| Tania_Todea_1997 explică (pentru Marlushka):

Nu pot vine doar miercuri si mana e umflata rauwinking