| Anonimafarahaz2 a întrebat:

Stie cineva daca pot lua vitex daca iau si extract de mlădițe de zmeur? Adica sunt suplimente alimentare pentru reglare hormonală si sunt pe baza de plante happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

La farmacia verde /plafar!

| Anonimafarahaz2 explică (pentru Fatamuntilor):

Nu am intrebat de unde pot sa le iau laughing am intrebat daca se pot lua impreuna

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Anonimafarahaz2):

Aha... neatentie la mine!