| justanotherprettyface a întrebat:

Stie cineva de ce imi ard ochii si casc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De nesomn, mie asa mi se intampla. Somn usor!

| pepe a răspuns:

Eşti obosită şi ţi-e somn.

| Petronela a răspuns:

Datorita oboselii, a nesomnului.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Ori esti foarte obosita, ori ai febra

| n0name a răspuns:

Pentru ca esti obosita, chiar daca tu nu te simtihappy Mai bine du`te si bea o cescuta de ceai de tei si stai in pathappy incearca sa adormihappy daca nu trece in cateva zile iti recomand sa te duci la doctor:* sa te faci bine si sa fii iubita:X

| alandala a răspuns:

Oboseala

| ioanaoancea a răspuns:

Buna cel mai bine este sa te vada un medic Oftalmolog, iti recomanda unul bun, la Audio-Optica din Bucuresti, nr de tel 021. 305. 72. 51