| Moon4Lord a întrebat:

Am o intrebare, de ce lacrimez cand casc? e foate enervant >.< care stie de ce lacrimez cand casc primeste FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Captoresque a răspuns:

Este enervant, știu, dar este ceva normal să se întâmple. Este un semnal fiziologic din partea corpului că ești obosit/ă și că trebuie să te odihnești.

| Moon4Lord explică (pentru Captoresque):

Aaa ok mersi si cum am promis primesti FUNDAwinking

2 răspunsuri:
| Moon4Lord explică:

Nici nu am stiu in ce catgorie sa pun intrebarea...