| pixanu a întrebat:

Stie cineva o reteta pentru PSORIAZIS

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| biancag a răspuns:

Buna,
Te pot ajuta eu cu mai multe detalii precum si un produs extrem de bun care a dat rezultate la cineva cunoscut care nu mai avea sperante prea mari, se numeste NONI Tropical 350 mg 90 capsule gelatinoase adresa este http://www.tratamente-boli.com/tratamente-psoriazis.html
Sanatate multa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca gano soap ( sapun cu extract de ganoderma) exterior si poti face o cura cu ceai gano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psoriazisul are mai multe forme, adica sunt mai multe tipuri de psoriazis, cu etiologii diferite.Au tratament total diferit.

| PsychoDLight a răspuns:

Pentru tratarea psoriazisului incearca asta http://tratament-psoriazis.urmatorulpas.com/tratament-psoriazis/