| So.SwEeT a întrebat:

Stie cineva remedii naturale eficiente pentru combaterea pistruilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Suc natural de patrunjel cu o cantitate egala dce suc de lamaie sau 3 linguri zeama de lamaie, 20 g drojdie de bere si 20 g tarate de grau, aplicate seara de 3 sau 4 ori pe saptamana.

| Ben. a răspuns:

Evita expunerea la soare

lolita
| lolita a răspuns:

O masca de castravete, crud

| loredanarotariu a răspuns:

Pistruii sunt f dragalasi. happy

| mara_9541 a răspuns:

Sunt si eu pistruiata si m-am saturat sa caut remedii.cica vor disparea in timp.asteptam atunci...