| baifrate a întrebat:

Stie cineva un dentist ieftin si cat de cat bun in Timisoara? Merci anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Zenithf a răspuns:

Sa-ti puna o plomba cat de cat buna?
Vrei sa-ti iei ceva care sa te tina cat de cat mult? Nu face rabat la calitate, cand vine vorba de sanatate si lipsa de griji, mergi si tu la un dentist bun si cat de cat ieftin mai bine.
Eu stiu doi, dar suntem in Cluj, si nu te ajuta cu nimica sa-i stii si tu. straight face