| oana1 a întrebat:

cine stie un dentist bun in timisoara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Marius Kocsis. e foarte bun si lucreaza foarte finutz. il gasesti in apropierea mall-ului. http://mkmdent.ro/contact/
sau na poti merge la alte "tanti":)) de acolo.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este pe strada Tiblesului numarul 7a se numeste Smile Factory suna la numarul:0256/295699 si fa-ti progamare la doamna Nicoleta Nicola.

| optimistyqone a răspuns:

Www.pasteldent.ro...acolo gasesti date de contact...este OK!

| Miriana a răspuns:

Cel mai bun stomatolog din Timisoara e Dr.Baldea Bogdan. Este profesionist, dedicat si pune mare pret pe estetica. Are o echipa extraordinara.