| utugardplusnirolf a întrebat:

Stie cineva un medic bun ortodont din Cluj? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| QSmile a răspuns:

Bună,
Ți-o recomandăm cu căldură pe doamna dr. Claudia Corega - ți-am putea spune de ce este „cel mai bun ortodont" din Cluj, dar te lăsăm să descoperi tu asta..Mai multe despre Dr. Corega și ortodonție găsești pe site-ul nostru : www.qsmile.ro, iar dacă ai întrebări, ne poți scrie pe adresa: office@qsmile.ro. Nu uita să zâmbești.