| Anna0111 a întrebat:

Stie cineva vreo metoda de slabit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai 65 de kilograme, vrei să ajungi anorexică?
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dieta si sport

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat ce vârstă/înălţime/greutate ai acum, pentru ca să vedem dacă este necesar să slăbeşti.

INDICĂ aceste detalii, apoi mai vedem...

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Incearca dieta dukan am auzit ca e destul de buna si ajuta la slabit. happy

| MskDesign a răspuns:

Poti slabi prin dieta si sport, combinate impreuna.

| SiLaS a răspuns:

Exercitii de tip cardio(banda de alergat, steper, bicicleta normala, bicicleta eliptica) + o alimentatie bine pusa la punct.

| SweetMinion a răspuns:

Dieta si sport.

| Anna0111 explică:

Am 1.75 si 65 kg, 14 ani. As vrea sa slabesc 10 kg.