| Kittynika a întrebat:

Stiti careva cum se numea acel spray de curatat urechile? Si daca ati folosit careva, este bun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Sunt mai multe. Cele mai bune sunt Humex, Earol si Cleanears.

10 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Salut. Da. Se numeste Audisprey, flacon de culoare alb cu verde. La capat are un stut, pe care-l bagi in ureche, putin, si dai un jet sau doua. Este, destul de bun, nu este foarte bun, trebuie sa dai de mai multe ori, dar, pretul este mare. Eu asa cred. Pretul este de 40. lei. Eu am fost la mare, si probabil de la valuri, cu nisip, apa, sau infundat urechile. Dabia, dupa trei zile de dat cu sprei, a avut efect. Totusi, merita. Altceva mai bun, nu exista. Pa

| iuandfto a răspuns:

Se numea Audi-spray iar pentru copii Audi-spray junior.

| Anileda a răspuns:

Audispray este bun insa nu foarte bun.

| bfvhjcv a răspuns:

Buna.se numea audispray.la folosit verisorul meu mai mic si chiar a avut efect

| Christa a răspuns:

AudiSpray se numeste. Nu pot sa-ti zic daca e bun, ca nu am incercat. happy

| Tzl a răspuns:

Humex Spray Auricular. E cel mai bun. Eu am avut urechile infundate de la betisoare si am folosit cam o saptamana acel spray. M-a ajutat mult. Si acum tot pe ala il folosesc

| Biscotti a răspuns:

Audispray

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Audispray

| îîîîîî a răspuns:

Audispray <

| Dedede a răspuns:

Humex Spray Auricular, Audi Spray, A-Cerumen, toate aceste produse folosesc la igiena urechii. Si da am folosit in special Audi Spray, si e bun.