| Rapu a întrebat:

Stiti careva reteta pe care a spus-o Monica Tatoiu in emisiunea lui Maruta!? Cea cu propolis miere de salcam etc... FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| aLaLa a răspuns:

Iată reţeta:

- lăptişor de matcă - 4 grame

- miere de salcâm, luată de la Plafar - 1, 5 kilograme

- polen măcinat - 300 de grame

- ser fiziologic - 200 mililitri

- tinctură de propolis - 150 de grame

Toate ingredientele se amestecă, apoi pasta creată se pune la frigider. Se ia o linguriţă dimineaţa, la prânz şi seara, pe stomacul gol, sau cu ceai.

Puteţi mânca după 30 de minute.

http://www.click.ro/......01179.html

1 răspuns:
| mymed a răspuns:

Http://blog.mymed.ro/? p=3498