| anonim_4396 a întrebat:

Stiti ce este ganoderma? de ce va speriati cand auziti ca este o ciuperca?

Ganoderma Lucidum este numele ştiinţific al unei specii de ciuperci roşii şi se consideră a fi mai puternică decât Ginseng-ul. Ganoderma - „Regele miraculos al plantelor" (cunoscută şi sub numele de Lingzhi în China, Reishi în Japonia şi Youngchi în Coreea) este catalogată drept o plantă superioară în farmacopeea Sheng Nong, un manual botanic din China, datând de peste 2.000 ani

CAFEA GANODERMA 4 sortimente, CIOCOLATA CALDA, CEREALE cu SPIRULINA si CEAI GANO
Toate acestea sunt produse naturale, nu contin chimicale si nu au interdictie, nu pun sanatatea in pericol!
Vizitati site-ul http://cafeaganoderma.com

Datorita capacitatii de dezintoxicare a organismului, sanatatea dv. se va imbunatati, consumand aceste extraordinare produse nu ca niste medicamente ci cu mare placere.
Meritati sa va simtiti mai bine atat dv cat si familia dv-stra.
Cu cat mai repede cu atat mai bine.
Prosuse naturiste.
Beti sanatate din canile dv-stra!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Trebuie gandit rational. Veninul de exemplu este foarte rau dar din el se face si antiveninul asa ca nu trebuie sa ne pripim. Natura ne ajuta in multe feluri.

5 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

O informatie interesanta in plus, nu strica niciodata. Mutumesc, stiam de proprietatiile Ginsengului, dar de asta inca nu aflasem. Dar cred ca beneficii asemenatoare, pot avea si ciupercile din comert.

| Roby67 a răspuns:

Sunt nelamurit?! Asta e o intrebare sau o Reclama? Te rog fa-ma sa inteleg. Merci

| chivas21 a răspuns:

Si ce vrea asta acum? sa-i ridicam statuie? E cineva interesat? laughing Hai sa facem pe desteptii impreuna! blushing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Era o intrebare sa vad ce reactii aveti voi despre proprietatiile acestei ciuperci

| volos a răspuns:

Cafea sanatoasa pentru sportivi... http://www.sanatate.dxnromania.ro/