| blablablaa a întrebat:

Stiti niste picaturi sau pastile pentru contractarea pupilei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| blablablaa explică:

Iti dau funda, daca imi zici cum se numesc.

| uhegartfea234 a răspuns (pentru blablablaa):

Atropina

| blablablaa explică (pentru uhegartfea234):

Alea iti dilata pupila. Eu vreau sa o fac mica.

| gelu1970 a răspuns:

Nu