| cosmin2sun a întrebat:

Stiti vreo cale de a te lasa de fumat? Am incercat sa nu fumez si am stat vreo doua saptamani dar devin foarte nervos, ma enerveaza orice din jurul meu. Cum ati facut sa va lasati? Stiu ca ambitia este pe primul loc dar nu cred ca am suficienta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JSmith a răspuns:

Du-te si alearga 5 km in parc cand iti vine, dupa ce termini de alergat nu o sa-ti arda de fumat... la mine a functionat happy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Miu_Viorel_1973 a răspuns:

Doresti sa scapi de fumat si nu stii cum?
Vino pe StopFumatul.ro si
beneficiezi de un grup de sprijin care
te va ajuta sa renunti intr-un mod usor, placut
si alaturi de prieteni care au trecut prin ce
simti tu si pe care poti conta.Intra pe forum:
http://www.stop-fumatul.ro/forum/ si te vei
convinge.
Viorel.