| wizopo2 a întrebat:

Stiti vreun veterinar in comuna Racovita, judetul Timis? E urgent, cainele se simte foarte rau.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

A fost otravit sau ce are? Daca n-are vaccinurile e foarte rau. Du-l repede la un cabinet individual din Timisoara, baga-l intr-un taxi, daca n-ai masina si fugi cu el, sunt cabinete deschise non stop, dar si deschise in cazuri de urgenta. Nu-l lasa asa, moare.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| squar a răspuns:

Da, eu stiu un vanator bun.
Impusca cainele ca e turbat, si daca n-o faci vei ajunge tu insuti la UPU si te va transporta SMURD-ul cu elicopterul la Tg. Mures... sa nu uiti bade sa-ti iei si dictionarul roman-moghioros, cu tine, ca altfel faci greva foamei acolo. happy

Bafta!

| wizopo2 explică (pentru squar):

Tot ce ai scris e irelevant. O zi buna.

Răspuns utilizator avertizat
| squar a răspuns (pentru wizopo2):

Probabil irelevant va fi faptul ca acel caine oricum va muri si tu vei ajunge in depresie pentru ca esti destul de tolomac incat nu pricepi ce raspunsuri la obiect iti dam noi. I-ai dat repede funda, aluia ce te-a trimis cu taxiul la Timisoara, ca asa minte scurta ai, si te mai iei si in clont cu alt utilizator care ti-a dat mura'n gura cum gasesti mai usor un raspuns.
Eh, tu fiind de la tara, pricepi mai greu si uiti repede, asa ca. despre ce vorbeam aici?
Ah, despre cainele care e turbat, asa ca fereste-te bade pana nu devi la fel de bolnav si agresiv ca si cainele tau.
Asa caine, asa stapan!laughing