| Comyasu a întrebat:

Sunt baiat, ma doare sfarcul de la sanul drept cand apas, ce e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lascu_Ionut_1991 a răspuns:

In sf cresti mare dupa 18 ani nu o sa te mai doarawinking

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Pubertatea... o să treacă.

| DaNNzU a răspuns:

Se numeste piatra. Pe durata pubertatii acestea apar si sunt cele care determina aparitia sanilor la femei. Nu este nimic grav pentru ca daca nu ai mai avut o sa apara si la cel stang. Stai linsitit dureaza cam 1 luna sau 2, e posibil sa apar din si tot asa pana la 18 ani. Si eu am avut la ambii deodata si acum am doar la cel stang. Stai linistit toti trecem prin asta nu e nimic gravwinking

| Ilie_Cristi_1984 a răspuns:

Pubertatea... nu-i nimic grav o sa-ti treacabig grin