| VIATAeGREA a întrebat:

Va rog ajutati-ma! am 15 ani si am cancer la san! crying

Sunt baiat am 15 ani si de vreo 2 ani am la sanul drept un nodul sau ceva sub piele e destul de mare vreo 1, 5 cm 2 cm am si la stangul dar foarte putin, nu mi-a trecut deloc de atunci ba aproape in fiecare zi cateodata ma doare sfarcul simt asa cumva ciudat nu stiu cum sa explic cand apas nu ma doare.
e un pic ciudat cum ar fi sfarcul un cerc eu am nodul doar in partea de jos si dreapta jos a sfarcului sus e moale si parca am niste bilute credeam ca e de la pubertate dar imediat fac 16 ani si nu a trecut sunt disperat si speriat va rog ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Pitzipoanca a răspuns:

Cancerul de san nu e exclusiv feminin.

15 răspunsuri:
| Just4Joker a răspuns:

Tu glumesti, nu?
Ei bine, daca nu glumesti, faci de ras specia masculina... asta ne deranjeaza pe toti.

| Just4Joker a răspuns (pentru Pitzipoanca):

Stiu, dar e foarte rar la barbati happy

| Pitzipoanca a răspuns (pentru Just4Joker):

Cancerul de san nu e exclusiv feminin.

| Purec a răspuns:

Nu e cancer stai calm. Doamne fereste de asa ceva. Este ceva normal, toti baietii au acel "nodul" intre 14-17 ani. Unii dintre noi nici nu observam. O sa dispara de la sine. Daca vrei totusi poti merge si la doctor

| alecssandra a răspuns:

SI barbatii pot face cancer la san! Mai rar,dar se poate,fi calm,du-te la doctor,mananca sanatos si tine minte ca un cancer depistat la timp se vindeca, fi optimist si tine-ne la curent, cum te simti, ce tratament urmezi, etc.

| Seby90 a răspuns:

You just went full retard.

| aumih16 a răspuns:

Cancerul de san la baieti sau barbati e rar!

| DarkBlood32 a răspuns:

Ba puta laughing
esti la pubertate sai calm ce-i atata zarva in capul tau? scoate-ti bazaconiile din cap. oh go on

| Empathizer a răspuns:

Purec21 are dreptate, nu e cancer la san. Va trece pana la majorat, este legat de modificarile hormonale de la pubertate. Inca nu ti-ai incheiat socotelile cu pubertatea, la varsta ta. Relaxeaza-te, esti sanatos.

...si da-i funda lui Purec21, o merita.

| Empathizer a răspuns:

Ai dat funda unui raspuns alaturea cu intrebarea. Pacat. Purec21 chiar merita funda.

| stpu a răspuns:

Du-te si fa sex(cu o fata de preferat) ca incepi s-o iei razna...

Răspuns utilizator avertizat
| Se7en98 a răspuns:

Cica cancer esti... si eu am asa ceva straight face in general toti barbatii au.

| xRobert93 a răspuns:

Omule nu e cancer la san laughing se numeste dul si e de la excesu de piept de pui sau alt ceva!

| VIATAeGREA explică (pentru xRobert93):

Nu rade de problemele altora inainte sa stii exact daca e cancer sau nu, imagineazati cum ma simt eu.

| RiperruzAditz a răspuns:

Am patit si eu as. dar in vreo 4 luni de la aparitie mi-a aparut si in cealta parte. dupa 3 luni airasi mi-a disparut