| Davidcfranta a întrebat:

Hey salut TPU, am o problema cu sfārcul drept ma doare si simt ceva, o bila inauntru, ma doare cand apas si apropo am 12. Mi-e frica sa nu am o boala gen tumora sau alte porcarii P.S sunt baiat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sdws77 a răspuns:

Am avut si eu asa ceva... creca eram pe a 7 a, alti colegi se plangeau ca au aceiasi problema. Cred ca e pe fond hormonal, nu e nimic grav.

| Davidcfranta explică (pentru sdws77):

Mersi ca meai raspuns happy

| sdws77 a răspuns (pentru Davidcfranta):

Cu placere.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti la pubertate.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ai porcării, dar dacă este o bilă, trebuie să o donezi la medic,
o să te lase să o pui în borcan cu formol, eventual.

| Demidol a răspuns:

Daca ti-e frica, fugi la medic. Sa nu se agraveze "porcariile".

| REMiXDJ a răspuns:

Ti-a dat raspuns corect 123celofan.Are legatura si cu ceva hormonal insa daca este pe partea dreapta este de la pozitia pe scaun la calculator cu mana intinsa pe mouse, muschii din partea dreapta de la piept, de la mana stau mai incordati(cred ca putin te doare ca un junghi si in spate la partea dreapta) si de aceea ai acea problema. Poti face un dus fierbinte cat poti rezista si dai cu dusul mai mult timp in zona care te doare la piept si masezi usor.Da doemi noaptea pe partea opusa unde nu te doare si o sa iti treaca usor in timp.

| Bonbardieruldeweekend a răspuns:

Noi la scoala radeam ca fiecare aveam bila la sfarcuri laughing) si eu cred ca mai am da ma deranjez cand ating si nu o fac happy daca te deranjeaza psihic e altceva dar daca te doare mereu fara sa faci nimic du te la doctor, dar daca te gandesti mereu la asta o sa te enerveze adica stai calm